Zastupitelstvo

Ing. Petr Škvařil starosta
Miroslav Filipi místostarosta, neuvolněný pro výkon funkce
Jindřich Mlynář člen zastupitelstva, předseda kontrolního výboru
Marie Špačková člen zastupitelstva, předseda finančního výboru
Věra Chorvatovičová člen zastupitelstva, předseda SPOZ
Martina Svojanovská člen zastupitelstva, předseda kulturně-školského výboru
Ing. Vojtěch Pražan člen zastupitelstva, člen výboru zastupitelstva
Libor Dvořák člen zastupitelstva, člen výboru zastupitelstva
Stanislav Větrovský člen zastupitelstva, člen výboru zastupitelstva
Lukáš Kovářík člen zastupitelstva, člen výboru zastupitelstva
Jaroslav Sečka člen zastupitelstva, člen výboru zastupitelstva
Počet zobrazení
Titulek Datum vytvoření
Usnesení přijatá na 7. zasedání Zastupitelstva obce Květná konaném dne 16. 9. 2014 6. říjen 2014
Usnesení přijatá na 6. zasedání Zastupitelstva obce Květná konaném dne 9.7.2014 2. říjen 2014
Usnesení přijatá na 5. zasedání Zastupitelstva obce Květná konaném dne 10. 6. 2014 1. říjen 2014
Usnesení přijatá na 4. zasedání Zastupitelstva obce Květná konaném dne 13. 5. 2014 1. říjen 2014
Usnesení přijatá na 3. zasedání Zastupitelstva obce Květná konaném dne 16. 4. 2014 1. říjen 2014
Zápis ze zasedání zastupitelstva č. 2/2010 10. březen 2010
Zápis ze zasedání zastupitelstva č. 1/2010 18. únor 2010